Logo

Witaj w Kto Co Lubi

Dołącz do nas aby podyskutować o kinie i polecić komuś filmy warte obejrzenia. Recenzje, opinie, premiery i zapowiedzi. Wszystko o filmach.


Zapamiętaj mnie

Oszczędzaj czas

Nie masz czasu na formularze? Masz już konto na Facebook'u lub Google+? Zarejstruj się i zaloguj jendym naciśnięciem. To zupełnie bezpieczne, żadne z Twoich danych nie zostaną użyte.

W układzie zamkniętym

,

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna do filmu “Układ Zamknięty”:

Historia trzech prężnie działających biznesmenów (Przemysław Sadowski, Robert Olech, Jarosław Kopaczewski), którzy padają ofiarą misternie uknutej intrygi na wysokich szczeblach wymiaru sprawiedliwości. Gdy pewnego dnia, o 6 rano, do ich domów wkraczają agenci Centralnego Biura Śledczego i uzbrojeni po zęby antyterroryści, żaden z przedsiębiorców nie ma bladego pojęcia, skąd wzięły się stawiane im zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy. Aresztowani, pozbawieni kontaktu z zastraszanymi rodzinami i bezlitośnie nękani kolejnymi oskarżeniami, mogą jedynie liczyć na pomoc młodego dziennikarza, który ryzykując obiecującą karierę w telewizji, zrobi wszystko, by ujawnić światu przemyślną intrygę wyrachowanych urzędników.
Polska premiera zaplanowana jest początek kwietnia.

Zobacz również

Twój komentarz