Logo

Witaj w Kto Co Lubi

Dołącz do nas aby podyskutować o kinie i polecić komuś filmy warte obejrzenia. Recenzje, opinie, premiery i zapowiedzi. Wszystko o filmach.


Zapamiętaj mnie

Oszczędzaj czas

Nie masz czasu na formularze? Masz już konto na Facebook'u lub Google+? Zarejstruj się i zaloguj jendym naciśnięciem. To zupełnie bezpieczne, żadne z Twoich danych nie zostaną użyte.

Drogówka

Drogówka, 2013
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Ocena : 4.0 / 5 (Głosów: 2)
Plakat z filmu Drogówka
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: +1 (from 1 vote)
Ocena : 4.0 / 5

Poleca: 1 | Odradza: 0

“Drogówka” to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.Zwiastuny

DROGÓWKA – zwiastun filmu
„Drogówka", nowy film Wojtka Smarzowskiego, to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Materiały wideo

Policjanci z DROGÓWKI: Król
Kilka słów prawdy o polskich kierowcach - sierż. sztab. Ryszard Król | www.facebook.com "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego od 1 lutego w kinach!
Policjanci z DROGÓWKI: Król
Praca w policji to powołanie? Sierż. sztab. Krzysztof Lisowski. "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego od 1 lutego w kinach! www.facebook.com
Policjanci z DROGÓWKI: Król
Przed niebezpieczeństwami na drodze ostrzega sierż. sztab. Bogdan Petrycki www.facebook.com "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego od 1 lutego w kinach!
Policjanci z DROGÓWKI: Król
Zasady bezpiecznej jazdy według sierż. sztab. Marka Banasia www.facebook.com "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego od 1 lutego w kinach!
Policjanci z DROGÓWKI: Król
O pracy policjanta opowiada sierż. sztab. Henryk Hawryluk www.facebook.com "Drogówka" Wojtka Smarzowskiego od 1 lutego w kinach!
Policjanci z DROGÓWKI: Król
www.facebook.com

Komentarze

Twój komentarz